Aby odczyt plików pdf był możliwy potrzebny jest specalny program na twoim komputerze, służący do odczytu pliku pdf. Aby odbyło się to bez błędów rekomendowany przez nas program to Adobe Reader 11 lub PDF-XChange Viewer 2.5.


UWAGA: Opcja pobrania pliku jest możliwa tylko w zamówieniach oznaczonych jako zapłacone (po zaksięgowaniu płatności).  System blokuje pobranie pliku, gdy nie ma zaksięgowanej płatności. 
Pojedynczy plik pdf można pobrać jednorazowo 100 razy przez okres 3 lat od momentu zamówienia. Po tym okresie nie ma możliwości ponownego pobrania pliku. 


Poniżej wyjaśniamy jeden ze sposobów pobrania plików po zakupie ze statusem ,,płatność przyjęta"


I -  Pobranie pliku pdf poprzez zalogowanie się do sklepu

1. Logujemy się do sklepu na stronie www.pomocepdf.pl podając adres-email podany przy rejestracji oraz ustalone wcześniej hasło. W razie potrzeby można użyć opcji ,,odzyskiwanie hasła" .
2. W Panelu klienta klikamy w ,,lista zamówień" następnie wchodzimy w szczegóły zamówienia w którym jest zakupiony nasz plik do pobrania. 
3. Odszukujemy zakładkę ,,produkty w formie elektronicznej" 
4. Klikami w ,,link do pobrania zakupionych produktów" 
5. Otwiera się zakładka z linkami do pobrania zakupionych plików 
II - Pobranie pliku pdf poprzez wejście w szczegóły zamówienia - link w pierwszej wiadomości e-mail
Po złożeniu zamówienia poprzez ,,zamawiam i płacę" system wysyła e-mail potwierdzający. Wiadomość ta zawiera podsumowanie zamówienia, jest tam link umożliwiający obsługę zamówienia. 

1. Proszę odnaleźć e-mail wysyłany zaraz po zamówieniu , taki jak poniżej na zdjęciu.Następnie kliknąć w link dostępny w kategorii ,,szczegóły zamówienia"


alt


Po kliknięciu w odnośnik ,,szczegóły zamówienia" zostajemy przekierowani na stronę gdzie znajduję się lista zakupionych pomocy.

alt

Należy odszukać kategorię ,,Produkty w formie elektronicznej i kliknąć ,,Link do pobrania zakupionych plików" skąd możemy pobrać zamówiony plik.
Opcja pobrania pliku jest aktywna w przypadku zamówienia opłaconego, przez okres 2 lat od zamówienia, jednorazowo można pobrać plik 100 razy w ciągu tego okresu. 


alt
Jeśli zamówienie nie jest opłacone możesz to uczynić poprzez wykorzystanie przycisku płacę w szczegółach zamówienia. 

Link do pobrania plików znajduje się pod listą zakupionych plików w sklepie (zaznaczony u nas na zdjęciu czerwoną strzałką).
Jeśli masz pytania, zajrzyj do zakładki FAQ, jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi zapraszamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego 730-168-535 W GODZ. 8:00 -16:00 (PN-PT) .

Produkt dodany do ulubionych

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.